| Fabrikant: | Liebherr |
| Model: | LTM 1200-5.1 |
| Categorie: | Mobiele kranen |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Capaciteit: | 200.000 KG |
| Uren: | 7.819 U |
Neem contact op over
| Fabrikant: | Liebherr |
| Model: | LTM 1200-5.1 |
| Categorie: | Mobiele kranen |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Capaciteit: | 200.000 KG |
| Uren: | 7.819 U |
| Stock nr.: | P1803 |
| Urenstand bovenwagen: | 7.819 U |
| Urenstand onderwagen: | 2.149 U |
| Motor bovenwagen: | LH D 934 S A6 145 kW / 197 PS |
| Motor onderwagen: | LH D 846 A7. 370 kW / 503 PS |
| Banden: | 16.00 R25 |
| Drive: | 10x8x10 |
| Transmissie: | ZF AS-Tronic |
| Boom: | 72m M |
| KM: | 37575 KM |
| Fly jib: | 22m M |
| Hookblocks: | 1x 3 Sheave |
| Extra: | EXTRA : 2x7 Meter Insert JIB. |
Neem contact met ons op voor meer informatie en prijs van deze kraan.
Neem contact op over